Kvinnoporträtt, signerad, samt daterad -55. 45 x 36 cm.
400 SEK | 2017-03-26 19:34 |
350 SEK | 2017-03-26 19:02 |
200 SEK | 2017-03-11 17:04 |
125 SEK | 2017-03-26 16:09 |
50 SEK | Startpris |