England, omkring 1900-talets mitt, nysilver, smärre bruksslitage, höjd 28 cm
2 200 SEK | 2017-03-26 18:08 |
2 000 SEK | 2017-03-26 17:36 |
450 SEK | 2017-03-20 11:32 |
250 SEK | 2017-03-11 07:34 |
50 SEK | Startpris |