Mässing, 1800-tal, smärre bruksslitage, höjd 37 cm
250 SEK | 2017-03-26 20:00 |
200 SEK | 2017-03-26 14:16 |
125 SEK | 2017-03-26 20:00 |
75 SEK | 2017-03-26 11:35 |
50 SEK | 2017-03-12 14:56 |
50 SEK | Startpris |