Mässing, omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, höjd 45 cm
450 SEK | 2017-03-25 21:04 |
400 SEK | 2017-03-24 21:50 |
175 SEK | 2017-03-19 15:44 |
150 SEK | 2017-03-19 22:15 |
50 SEK | Startpris |