1930-tal, förgylld trä, nyrenoverat urverk, höjd 70 cm
1 800 SEK | 2017-03-25 13:28 |
1 700 SEK | 2017-03-24 11:18 |
750 SEK | 2017-03-21 18:06 |
450 SEK | 2017-03-23 14:40 |
100 SEK | 2017-03-15 21:34 |
50 SEK | Startpris |