Kvinnoporträtt, signerad samt daterad, 72 x 59 cm
850 SEK | 2017-03-26 20:14 |
800 SEK | 2017-03-26 20:14 |
700 SEK | 2017-03-26 20:14 |
550 SEK | 2017-03-26 20:13 |
500 SEK | 2017-03-26 18:56 |
250 SEK | 2017-03-13 17:31 |
50 SEK | Startpris |