Beurling, Stockholm, skador, smärre bruksslitage, höjd 60 cm, ej funktionstestad
3 600 SEK | 2017-03-26 16:33 |
3 400 SEK | 2017-03-26 20:15 |
2 600 SEK | 2017-03-26 11:45 |
2 400 SEK | 2017-03-26 14:16 |
1 100 SEK | 2017-03-07 22:26 |
50 SEK | Startpris |