Skiva i glas med genomgående teakben, bruksslitage, repor, 140 x 59 cm, höjd 45 cm.
700 SEK | 2017-03-26 18:22 |
650 SEK | 2017-03-26 12:58 |
600 SEK | 2017-03-22 20:31 |
500 SEK | 2017-03-21 20:51 |
175 SEK | 2017-03-17 18:23 |
50 SEK | 2017-03-05 07:54 |
50 SEK | Startpris |