40. Modellbil, Mercedes Benz

Japan, 1960-tal, längd 26 cm, smärre bruksslitage, ej funktionstestad.

Varunr 40931

26 Mars 2017 19:04

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 350 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

350 SEK2017-03-26 19:13
300 SEK2017-03-26 19:12
250 SEK2017-03-26 18:50
200 SEK2017-03-21 21:58
175 SEK2017-03-17 17:34
150 SEK2017-03-16 21:50
100 SEK2017-03-11 19:22
50 SEK2017-03-04 01:12
50 SEK Startpris

Stadsauktion 26 mars 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.