Japan, 1960-tal, längd 26 cm, smärre bruksslitage, ej funktionstestad.
350 SEK | 2017-03-26 19:13 |
300 SEK | 2017-03-26 19:12 |
250 SEK | 2017-03-26 18:50 |
200 SEK | 2017-03-21 21:58 |
175 SEK | 2017-03-17 17:34 |
150 SEK | 2017-03-16 21:50 |
100 SEK | 2017-03-11 19:22 |
50 SEK | 2017-03-04 01:12 |
50 SEK | Startpris |