2 + 1 st, nagg på en mindre vas, glasyrkrackeleringar, höjd 19-24 cm.
450 SEK | 2017-03-22 13:44 |
400 SEK | 2017-03-26 19:14 |
150 SEK | 2017-03-26 01:22 |
50 SEK | Startpris |