Omkring 1940-tal, björk samt alm med intarsiadekor på dörrar, smärre bruksslitage, mindre lacksläpp på skiva, ett defekt lås, 157 x 48, höjd 70 cm
750 SEK | 2017-03-19 18:58 |
700 SEK | 2017-03-26 19:16 |
500 SEK | 2017-03-23 19:38 |
50 SEK | Startpris |