1950-tal, bruksslitage, märken på skiva, 155 x 42 cm, höjd 105 cm.
1 100 SEK | 2017-03-26 18:21 |
1 000 SEK | 2017-03-26 14:56 |
600 SEK | 2017-03-26 09:27 |
550 SEK | 2017-03-22 13:51 |
50 SEK | Startpris |