Dekormålning daterad 1818, bruksslitage, 62 x 40 cm, höjd 85 cm.
700 SEK | 2017-03-26 18:59 |
650 SEK | 2017-03-26 17:43 |
550 SEK | 2017-03-26 16:48 |
200 SEK | 2017-03-22 20:37 |
175 SEK | 2017-03-22 18:17 |
50 SEK | Startpris |