1933, smärre bruksslitage, bucklor, diam. 21,5, höjd 16 cm
125 SEK | 2017-03-26 19:23 |
100 SEK | 2017-03-26 19:23 |
50 SEK | 2017-03-20 14:25 |
50 SEK | Startpris |