Tidigt 1900-tal, senare elektrifierad, 2+1 hållare för elektriska ljus, 4+1 för levande ljus, smärre bruksslitage, smuts, höjd 70 cm
5 600 SEK | 2017-03-26 12:51 |
5 400 SEK | 2017-03-26 13:27 |
2 200 SEK | 2017-03-25 18:23 |
1 500 SEK | 2017-03-23 15:37 |
1 400 SEK | 2017-03-22 16:40 |
950 SEK | 2017-03-22 18:26 |
850 SEK | 2017-03-16 23:24 |
750 SEK | 2017-03-12 20:57 |
450 SEK | 2017-03-08 11:23 |
50 SEK | Startpris |