1900-talets första hälft, betsad samt bonad björk, smärre bruksslitage, diam. 62, höjd 65 cm
600 SEK | 2017-03-26 19:00 |
550 SEK | 2017-03-26 18:57 |
450 SEK | 2017-03-25 20:21 |
250 SEK | 2017-03-23 19:38 |
50 SEK | 2017-03-05 07:55 |
50 SEK | Startpris |