Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, röklukt, ej funktionstestad
600 SEK | 2017-03-26 19:27 |
550 SEK | 2017-03-26 19:26 |
450 SEK | 2017-03-22 21:39 |
300 SEK | 2017-03-22 13:49 |
50 SEK | 2017-03-16 21:51 |
50 SEK | Startpris |