1970-tal, smärre bruksslitage
550 SEK | 2017-03-17 18:50 |
500 SEK | 2017-03-17 15:25 |
350 SEK | 2017-03-16 21:45 |
250 SEK | 2017-03-13 14:17 |
150 SEK | 2017-03-04 00:17 |
75 SEK | 2017-03-05 15:37 |
50 SEK | Startpris |