1. Vas, slöja, Gunnel Nyman, Nuutajärvi

Finland 1947, signerad, obetydligt slitage, höjd 28 cm

Varunr 41221

2 April 2017 19:05

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 4 200 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

4 200 SEK2017-04-02 18:50
4 000 SEK2017-04-02 17:47
3 800 SEK2017-04-02 17:38
2 800 SEK2017-03-31 21:55
1 000 SEK2017-03-30 13:18
650 SEK2017-03-29 13:17
550 SEK2017-03-25 18:18
200 SEK2017-03-19 21:34
50 SEK2017-03-13 01:34
50 SEK Startpris

Stadsauktion 2 April 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.