Finland 1947, signerad, obetydligt slitage, höjd 28 cm
4 200 SEK | 2017-04-02 18:50 |
4 000 SEK | 2017-04-02 17:47 |
3 800 SEK | 2017-04-02 17:38 |
2 800 SEK | 2017-03-31 21:55 |
1 000 SEK | 2017-03-30 13:18 |
650 SEK | 2017-03-29 13:17 |
550 SEK | 2017-03-25 18:18 |
200 SEK | 2017-03-19 21:34 |
50 SEK | Startpris |