13 delar, smärre ytslitage, enstaka del med glasyrkrackeleringar.
750 SEK | 2017-04-02 19:33 |
700 SEK | 2017-04-02 19:32 |
650 SEK | 2017-04-01 15:10 |
200 SEK | 2017-03-23 01:38 |
50 SEK | 2017-03-12 21:59 |
50 SEK | Startpris |