Tidigt 1900-tal, ek med intarsiadekor på skiva, 5 st utdragslådor, smärre bruksslitage, 114 x 64, höjd 78 cm
950 SEK | 2017-04-02 19:36 |
900 SEK | 2017-04-02 19:36 |
800 SEK | 2017-03-27 08:50 |
650 SEK | 2017-03-21 16:11 |
500 SEK | 2017-03-22 09:49 |
250 SEK | 2017-03-20 08:30 |
200 SEK | 2017-03-19 22:28 |
75 SEK | 2017-03-19 18:33 |
50 SEK | 2017-03-16 20:42 |
50 SEK | Startpris |