1800-talets slut, valnöt, avtagbar överdel med spegel samt fyra st mindre lådor, nedre del med 4 st utdragslådor, smärre bruksslitage, 110 x 53, höjd 86/210 cm
900 SEK | 2017-04-02 19:38 |
850 SEK | 2017-04-02 19:38 |
450 SEK | 2017-03-31 12:45 |
350 SEK | 2017-03-19 20:22 |
50 SEK | Startpris |