Lund 1911, glas samt silver, ett litet nagg, repor höjd 12 cm
1 100 SEK | 2017-04-01 23:06 |
1 000 SEK | 2017-04-02 19:42 |
200 SEK | 2017-03-31 13:25 |
175 SEK | 2017-03-19 09:25 |
50 SEK | Startpris |