Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, 70 x 28, höjd 60 cm
800 SEK | 2017-04-02 18:17 |
750 SEK | 2017-04-02 19:47 |
400 SEK | 2017-04-01 14:52 |
300 SEK | 2017-03-14 20:45 |
100 SEK | 2017-03-13 07:27 |
50 SEK | Startpris |