Kina 1600-tal, litet nagg, konstlagning, diam. ca 21 cm.
550 SEK | 2017-04-02 19:54 |
500 SEK | 2017-03-20 21:51 |
500 SEK | 2017-04-02 19:54 |
400 SEK | 2017-03-28 11:43 |
300 SEK | 2017-03-12 22:40 |
250 SEK | 2017-03-13 08:13 |
50 SEK | Startpris |