Gustavianskt förgyllt konsolbord med fyra ben, 1700-talets slut, skiva i handhuggen kalksten, senare förgyllning, smärre bruksslitage, 88 x 46 cm, höjd 83 cm.
14 500 SEK | 2017-04-02 18:08 |
14 000 SEK | 2017-04-02 18:16 |
8 200 SEK | 2017-04-02 18:11 |
6 000 SEK | 2017-04-02 00:04 |
4 400 SEK | 2017-03-31 09:59 |
4 200 SEK | 2017-03-22 18:24 |
3 400 SEK | 2017-03-14 19:13 |
3 400 SEK | 2017-03-14 20:28 |
50 SEK | Startpris |