Omkring 1950-tal, signerad, fint skick, höjd 28 cm
250 SEK | 2017-04-02 19:03 |
250 SEK | 2017-04-02 20:21 |
175 SEK | 2017-04-02 20:20 |
125 SEK | 2017-03-31 23:38 |
50 SEK | Startpris |