Första del av 1800-tal, senare förgyllning, troligen tidigare kompletteringar, bruksslitage, 161 x 74 cm
3 400 SEK | 2017-04-02 18:56 |
3 200 SEK | 2017-04-02 19:05 |
2 400 SEK | 2017-04-02 09:50 |
1 400 SEK | 2017-03-31 10:00 |
1 200 SEK | 2017-03-30 19:12 |
1 000 SEK | 2017-03-28 22:09 |
750 SEK | 2017-03-14 19:14 |
400 SEK | 2017-03-13 14:20 |
50 SEK | Startpris |