3. Spegel, Empire

Första del av 1800-tal, senare förgyllning, troligen tidigare kompletteringar, bruksslitage, 161 x 74 cm

Varunr 41270

2 April 2017 19:05

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 3 400 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

3 400 SEK2017-04-02 18:56
3 200 SEK2017-04-02 19:05
2 400 SEK2017-04-02 09:50
1 400 SEK2017-03-31 10:00
1 200 SEK2017-03-30 19:12
1 000 SEK2017-03-28 22:09
750 SEK2017-03-14 19:14
400 SEK2017-03-13 14:20
50 SEK Startpris

Stadsauktion 2 April 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.