Signerad "J Sjöberg", 1800-talets slut, 50 x 29 cm
300 SEK | 2017-04-02 20:28 |
250 SEK | 2017-03-19 12:33 |
175 SEK | 2017-04-02 20:27 |
50 SEK | Startpris |