2 st, 1800-tal, bruksslitage, höjd 20-22 cm
250 SEK | 2017-03-31 17:56 |
200 SEK | 2017-04-02 20:31 |
50 SEK | 2017-03-26 21:11 |
50 SEK | Startpris |