Ett par, 1900-talets andra hälft, med uplight, smärre bruksslitage, nyansskillnader på skärmar.
850 SEK | 2017-04-02 20:35 |
800 SEK | 2017-03-31 22:07 |
750 SEK | 2017-04-02 20:34 |
650 SEK | 2017-04-02 20:34 |
350 SEK | 2017-03-31 20:57 |
50 SEK | 2017-03-16 22:26 |
50 SEK | Startpris |