1800-talets slut, bruksslitage, längd 50 cm
500 SEK | 2017-04-02 19:14 |
450 SEK | 2017-04-02 19:14 |
250 SEK | 2017-03-29 08:31 |
175 SEK | 2017-03-31 16:47 |
75 SEK | 2017-03-19 22:21 |
50 SEK | Startpris |