Ett par, silver, England 1900-tal, smärre bruksslitage, längd 6 cm
350 SEK | 2017-04-02 18:56 |
300 SEK | 2017-04-02 15:45 |
200 SEK | 2017-03-23 01:19 |
50 SEK | 2017-03-11 12:05 |
50 SEK | Startpris |