Kvinnoporträtt, 32 x 24 cm. signerad, samt daterad.
11 000 SEK | 2017-04-02 19:16 |
10 800 SEK | 2017-04-02 19:16 |
8 200 SEK | 2017-04-02 19:16 |
7 600 SEK | 2017-04-02 12:46 |
5 200 SEK | 2017-04-02 08:49 |
3 600 SEK | 2017-04-01 18:38 |
1 600 SEK | 2017-03-28 20:25 |
800 SEK | 2017-03-27 19:58 |
450 SEK | 2017-03-19 22:22 |
75 SEK | 2017-03-13 11:38 |
50 SEK | 2017-03-12 07:57 |
50 SEK | Startpris |