2 st, 18/1900-tal, smärre bruksslitage, höjd ca 27 cm
800 SEK | 2017-03-31 17:03 |
750 SEK | 2017-04-02 19:05 |
650 SEK | 2017-03-30 12:28 |
500 SEK | 2017-03-25 15:40 |
400 SEK | 2017-03-28 20:32 |
250 SEK | 2017-03-27 15:29 |
50 SEK | 2017-03-12 19:37 |
50 SEK | Startpris |