Stomme l lamellimmad bok, sadelgjordklädsel, smärre bruksslitage, mindre skador på stomme, längd 150 cm
900 SEK | 2017-03-27 19:47 |
850 SEK | 2017-04-02 19:18 |
650 SEK | 2017-03-12 21:57 |
600 SEK | 2017-03-10 21:53 |
550 SEK | 2017-03-10 13:25 |
50 SEK | Startpris |