1900-talets början, mahogny, bruksslitage, lagning, mindre skada, 70 x 42, höjd 76 cm
550 SEK | 2017-04-02 19:18 |
500 SEK | 2017-03-31 16:49 |
200 SEK | 2017-04-02 18:54 |
125 SEK | 2017-03-23 11:05 |
125 SEK | 2017-03-27 13:28 |
50 SEK | Startpris |