1950-tal, skiva i teak, ben i bok, klädd i svart skinn, lådfronter nitade längst kant, en skiva med mindre brännmärke, i övrigt smärre bruksslitage med märken på skivor, omärkta, diam. 37 cm, höjd 55 cm.
4 000 SEK | 2017-04-02 19:21 |
3 800 SEK | 2017-04-02 19:21 |
2 000 SEK | 2017-04-02 19:19 |
1 800 SEK | 2017-04-02 18:28 |
1 600 SEK | 2017-03-21 16:53 |
1 100 SEK | 2017-03-20 08:28 |
450 SEK | 2017-03-18 22:53 |
350 SEK | 2017-03-14 17:18 |
250 SEK | 2017-03-10 13:44 |
175 SEK | 2017-03-09 19:35 |
50 SEK | Startpris |