Laholm, omkring 1960-tal, smärre bruksslitage, mindre nagg på skål, höjd 11,5 cm, diam. 14,5 cm
200 SEK | 2017-04-02 10:27 |
175 SEK | 2017-04-02 19:06 |
75 SEK | 2017-03-15 10:09 |
50 SEK | 2017-03-12 19:38 |
50 SEK | Startpris |