1 par, 1900-tal, senare bemålning, bruksslitage.
500 SEK | 2017-04-02 19:22 |
450 SEK | 2017-04-02 19:22 |
250 SEK | 2017-04-02 18:58 |
200 SEK | 2017-04-02 17:06 |
75 SEK | 2017-03-31 23:25 |
50 SEK | Startpris |