7. Soffa, Gustaviansk stil

Omkring sekelskifte 18/1900-tal, senare klädsel samt förgyllning, smärre bruksslitage, längd 147 cm

Varunr 41278

2 April 2017 19:05

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 2 800 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

2 800 SEK2017-04-02 18:57
2 600 SEK2017-04-02 19:06
2 200 SEK2017-04-01 14:48
2 000 SEK2017-03-26 12:01
500 SEK2017-03-14 20:27
200 SEK2017-03-12 07:05
50 SEK Startpris

Stadsauktion 2 April 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.