Omkring sekelskifte 18/1900-tal, senare klädsel samt förgyllning, smärre bruksslitage, längd 147 cm
2 800 SEK | 2017-04-02 18:57 |
2 600 SEK | 2017-04-02 19:06 |
2 200 SEK | 2017-04-01 14:48 |
500 SEK | 2017-03-14 20:27 |
200 SEK | 2017-03-12 07:05 |
50 SEK | Startpris |