1970-tal, rödlackerad plåt samt plast, smärre bruksslitage, diam. 38 cm
400 SEK | 2017-03-25 14:19 |
350 SEK | 2017-04-02 19:24 |
175 SEK | 2017-03-28 06:11 |
50 SEK | Startpris |