Gjutjärn, 1800-talets slut, bruksslitage, färgbortfall
850 SEK | 2017-04-02 19:25 |
800 SEK | 2017-04-02 19:25 |
700 SEK | 2017-04-02 19:25 |
600 SEK | 2017-04-02 19:25 |
250 SEK | 2017-03-29 21:48 |
125 SEK | 2017-03-26 21:12 |
100 SEK | 2017-03-19 19:49 |
50 SEK | 2017-03-16 22:10 |
50 SEK | Startpris |