Skiva i glas med deekor, benställning med belysning, ej funktionstestad, ojordad kontakt, bruksslitage, skiva med nagg, diam. 78 cm, höjd 58 cm.
700 SEK | 2017-04-02 19:26 |
650 SEK | 2017-04-02 19:26 |
500 SEK | 2017-04-01 12:41 |
400 SEK | 2017-04-02 19:26 |
250 SEK | 2017-03-27 09:03 |
50 SEK | Startpris |