Iittala, Finland, bra skick, (obetydligt bottennagg), signerad, höjd 20 cm
5 000 SEK | 2017-04-02 18:59 |
4 800 SEK | 2017-04-02 19:06 |
3 600 SEK | 2017-03-30 13:06 |
2 600 SEK | 2017-04-02 09:43 |
1 900 SEK | 2017-03-30 19:29 |
1 500 SEK | 2017-03-30 13:17 |
50 SEK | Startpris |