1900-talets början, smide samt sits i björk, bruksslitage.
3 600 SEK | 2017-04-09 19:32 |
3 400 SEK | 2017-04-09 18:40 |
1 600 SEK | 2017-04-09 18:51 |
500 SEK | 2017-04-09 18:44 |
400 SEK | 2017-03-31 20:24 |
400 SEK | 2017-04-05 20:10 |
300 SEK | 2017-03-20 20:40 |
300 SEK | 2017-03-21 18:54 |
50 SEK | 2017-03-17 13:04 |
50 SEK | Startpris |