Troligen England, 1900-talets början, smärre bruksslitage
650 SEK | 2017-03-23 09:32 |
600 SEK | 2017-04-09 19:33 |
500 SEK | 2017-04-04 15:03 |
300 SEK | 2017-03-23 03:16 |
150 SEK | 2017-03-17 16:04 |
50 SEK | Startpris |