Lackerat stål samt teak/teakfaner, smärre bruksslitage
400 SEK | 2017-04-09 18:55 |
350 SEK | 2017-04-09 19:04 |
250 SEK | 2017-04-09 15:10 |
100 SEK | 2017-04-08 23:39 |
50 SEK | Startpris |