4 st, omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, avvikande, smutsig klädsel.
350 SEK | 2017-04-09 19:46 |
300 SEK | 2017-04-04 15:43 |
175 SEK | 2017-04-09 17:33 |
50 SEK | Startpris |