Bruksslitage, lagning, höjd 51 cm.
9 200 SEK | 2017-04-09 19:57 |
9 000 SEK | 2017-04-09 19:57 |
6 200 SEK | 2017-04-09 19:56 |
5 200 SEK | 2017-04-09 19:56 |
3 800 SEK | 2017-04-09 19:55 |
550 SEK | 2017-04-09 19:53 |
250 SEK | 2017-03-19 16:28 |
125 SEK | 2017-04-09 00:16 |
75 SEK | 2017-03-19 11:51 |
50 SEK | Startpris |